Order by 12th December to get it in time for Christmas!

KKK

Selleks, et Sinu kogemus siin lehel ning toodete soetamisel oleks võimalikult mugav, oleme kokku kogunud mõned vastused kõige populaarsematele küsimustele.
Kuidas valida endale õige T-särgi/dressipluusi suurus? Soovitame sobiva suuruse leidmiseks tutvuda suuruse juhendiga (toote all), et võrrelda mõõte mõne sarnase esemega. Kuna tegemist on unisex toodetega, siis soovitame võtta number väiksema kui on soov saada liibuvamat toodet.
Kuidas toimub tellimine? Tellimuse esitamiseks leia omale sobiv toode ja vajuta nuppu "Lisa korvi", ning seejärel sisesta oma tellimusinfo. Kui tellimus on edukalt lõpule viidud ja Teie makse on laekunud, tuleb Teile e-kirja teel kinnitus.
Kuidas tellitud kauba kätte saab? Hetkel on võimalik tellida pakk vaid Itella Smartpost pakiautomaati ning automaadi asukoht määratakse automaatselt Teie poolt sisestatud aadressi järgi. Kui soovite määrata mõnda kindlat pakiautomaati, siis kirjutage see tellimuse juurde "teadete" lahtrisse või võtke minuga pärast tellimuse tegemist koheselt ühendust.
Tellimusele on võimalik ka ise järele tulla meie Pärnu stuudiosse.
Milliseid makseviise saan kasutada? Me aktsepteerime Visa ja MasterCard kaarte. Samuti saab makseid teha turvaliselt Apple Pay kaudu. Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%. Jätame endale õiguse muuta hindasid. 
NB! Kupongid ei kehti soodushinnaga toodetel!
Kui pikk on tarneaeg? Püüame tagada kõikide tellimuste kiire väljasaatmise, kuid väikese ettevõttena ei ole meil suurt laoseisu. Enamik tooteid on valmistatud tellimuse alusel (Eestis) ja tarnitakse 2-10 tööpäeva jooksul. Pühad jm võivad seda aega mõjutada. Kui tellimuse väljasaatmine peaks võtma kauem aega, anname sellest teada.
Kas tooteid on võimalik tagastada? Jah - e-poest tellides on võimalik tooted tagastada 14 päeva jooksul. Lisainformatsiooni saamiseks lugege palun meie Tagastuspoliitika kohta.

Kust tooteid osta saab? Lisaks e-poele on tooted müügil järgmistes kohtades:

GETTER TIIVITS STUUDIO/POP-UP (Lao 12-3, Pärnu, eelneval kokkuleppel!)

SILUETT EESTI MOE POOD (Rüütli 28, Pärnu)

LINDA MAE (Aida 5, Pärnu)

KRUNNIPEA DISAINIPOOD (Solarise keskus, Tallinn)

A.G.A.N (Rotermanni 5, Tallinn)

PALLOPSONI DISAINIPOOD (Kauba 1, Kuressaare).

Kas ma saan kinkekaardi osta? Jah! Läbi minu e-poe ostes ilmub kinkekaart kingisaaja e-mailile virtuaalselt. Füüsilist kinkekaarti on võimalik soetada kirjutades mulle getter@tiivits.com. Kinkekaardi summat saab vastavalt soovile muuta.

Kui te ei leia oma küsimusele vastust, võtke meiega ühendust e-posti teel: getter@tiivits.com!